Nagradni izlet za razred z najbolj čistimi zobmi v regiji

3. a, torek, 30. 5. 2023, Hala Tivoli Ljubljana, 8.00/14.00

Šoštanj, 24. 5. 2023

Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

Spoštovani starši!

Kot že veste,  smo si v letošnjem letu naziv najboljšega razreda v skrbi za zdrave in čiste zobe ob zdravi prehrani v naši regiji prislužili učenci 3. a razreda Osnovne šole Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj.

Zato se bodo učenci v torek, 30. maja 2023, udeležili  prireditve v HALI TIVOLI LJUBLJANA, kjer bo pripravljen poseben sprejem za najboljše učence iz vse Slovenije. Ogledali si bomo tudi nastop akrobatske skupine Dunking Devils in zapeli ter zarajali s Polkaholiki.

Prireditev bo potekala med 10. in 12. uro, je brezplačna, stroške prevoza  bo krila OBČINA ŠOŠTANJ.

V šoli bomo vzeli malico (sendvič, voda), s seboj naj imajo še kakšno pijačo.  Ta dan v šoli ne bomo imeli  kosila.

Prosim vas, da imajo učenci oblečeno  majico s kratkimi rokavi z motivom Kajuha, ki so jo  prejeli ob začetku šolskega leta.

Odhod avtobusa izpred šole je ob 8. uri, iz Ljubljane pa se vračamo ob 14. uri. PROSIMO, da pričakate  svoje otroke.

Razredničarka Anita Plamberger, prof.