Prva pomoč

17. regijsko tekmovanje iz znanja prve pomoči

V petek, 5. maja 2023, je potekalo 17. regijsko tekmovanje ekip OŠ prve pomoči na OŠ Mozirje.

Tekmovanja se je udeležila tudi ekipa naše šole, ki so jo sestavljali: Ula Hribernik, Maša Zep, Matija Kovač, Ana Rotnik, Maša Urbanc, Eva Vodušek in Brina Koželjnik.

Ekipa je pokazala odlično znanje in osvojila drugo mesto.

Za dosežen uspeh jim iskreno čestitam!

12. regijsko tekmovanje iz znanja prve pomoči

Rezultat naših učencev na tekmovanju iz znanja prve pomoči

V torek, 16. aprila 2019, je potekalo 13. regijsko tekmovanje ekip OŠ prve pomoči na OŠ Dramlje.

Tekmovanja se je udeležila tudi ekipa naše šole, ki so jo sestavljali: Lara Ostervuh, Anja Grudnik, Maja Klančnik, Zala Katanec, Andreja Roglšek, Neža Turinek in Erik Goršek.

Ekipa je pokazala odlično znanje in osvojila tretje mesto.

Za dosežen uspeh jim iskreno čestitam!

Mentorica: Marica Rožič

V torek, 16. 4. 2019, bo potekalo 12. regijsko tekmovanje iz znanja prve pomoči v OŠ Dramlje. Odhod ob 12.30. Tekmovanja se bo udeležila tudi ekipa naše šole: Anja Grudnik, Lara Ostervuh, Erik Goršek, Neža Turinek, Maja Klančnik, Zala Katanec, Andreja Roglšek.

10. regijsko tekmovanje iz znanja prve pomoči

V petek, 15. aprila 2016, je potekalo 10. regijsko tekmovanje iz znanja prve pomoči na  OŠ Šempeter v Savinjski dolini.

Tekmovanja se je udeležila tudi ekipa naše šole, ki so jo sestavljale: Katja Brvar, Petra Drev, Maruša Tajnik, Ema Kolar, Pika Kretič, Nina Pačnik in Lara Stropnik.

Ekipa je pokazala veliko znanja in osvojila tretje mesto.

Čestitke vsem dobitnicam priznanja!

9. državno tekmovanje

V soboto, 9. maja 2015, je potekalo 9. državno tekmovanje iz znanja prve pomoči na Debelem Rtiču.

Tekmovanja se je udeležila tudi ekipa naše šole, ki so jo sestavljale:   Katja Brvar, Petra Drev, Maruša Tajnik, Ema Kolar, Pika Kretič, Nina Pačnik in Lara Stropnik.

Ekipa je pokazala odlično znanje in osvojila 8. mesto.

Za dosežen uspeh jim iskreno čestitamo!

9. regijsko tekmovanje

V sredo, 22. aprila 2015, je potekalo 9. regijsko tekmovanje iz znanja prve pomoči na naši šoli

Tekmovanja se je udeležila tudi ekipa naše šole, ki so jo sestavljale:  Katja Brvar, Petra Drev, Maruša Tajnik, Ema Kolar, Pika Kretič, Nina Pačnik in Lara Stropnik.

Zmagala je ekipa naše šole, saj je pokazala odlično znanje.

Čestitke vsem dobitnicam priznanja!

Uvrstitev na državno tekmovanje, ki bo 9. maja na Debelem Rtiču.

Naši ekipi želimo uspešne priprave in še uspešnejše reševanje nalog.

Zahvaljujemo se vsem učencem in učiteljem, ki so pomagali pri izvedbi tega tekmovanja.