ND 3. r. – ZOO Ljubljana

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

Spoštovani starši!

V sredo, 31. 5. 2023, gremo v  Ljubljano v  ŽIVALSKI VRT.  Učenci morajo biti primerno oblečeni in obuti za hojo in igre v naravi, zaščiteni naj bodo proti soncu in klopom.  V primeru slabega vremena naj imajo s seboj dežnik ali pelerino. V šoli bomo vzeli malico (sendvič, voda), s seboj morajo imeti še kakšno pijačo.  Ta dan v šoli ne bomo imeli  kosila. Učenci lahko imajo manjšo vsoto denarja za kakšen sladoled ali spominček.

Cena prevoza, vstopnine, vodenega ogleda je približno 18, 20 EUR (od tega 5 EUR prispeva  šolski sklad, ostalo plačilo je po položnici). Odhod avtobusa izpred šole je ob 8. uri, iz Ljubljane pa se vračamo ob 15. uri. PROSIMO, da pričakate  svoje otroke.

Razredničarke 3. razredov