TD 8. r. – Muzej Bistra, hiša eksperimentov

Sreda, 30. 9. 2020, ekskurzija po osrednji Sloveniji. 7.00/17.30.

OSNOVNA ŠOLA  KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA ŠOŠTANJ

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj                                                                                                  Šoštanj, 25. 9. 2020

OBVESTILO

Spoštovani starši!

V sredo, 30. septembra 2020, bomo izvedli tehniški dan v obliki ekskurzije za učence osmih razredov. Ekskurzija bo potekala po osrednji Sloveniji. Odhod izpred šole bo ob 7.00. Pot nas bo vodila v Ljubljano, kjer si bomo ogledali zanimive eksperimente v Hiši eksperimentov. Nato bomo pot nadaljevali na Vrhniko, kjer bomo obiskali Tehniški muzej Slovenije (Bistra).

Predviden prihod v Šoštanj je med 17.00 in 17.30.

Stroški prevoza so 11 eur, vodenje in vstopnine po programu pa so 10,50 eur. Subvencija Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport je 5 eur na učenca.

Končni znesek ekskurzije je 16,50 eur in ga boste poravnali s položnico za mesec september 2020.

Vaš otrok naj bo vremenskim razmeram primerno oblečen in obut. S seboj naj ima le toliko denarja, da si lahko privošči kakšen prigrizek, spominek, razglednico…  Prevelike vsote denarja, odvečne, nepotrebne in dragocene stvari naj ne nosi s seboj. Na ta dan učenci v šoli nimajo malice in kosila, zato naj ima otrok s seboj sendvič, sok, sadje ipd. Energijske pijače niso dovoljene.

Vas, starše, prosimo, da se s svojim otrokom temeljito pogovorite o obnašanju na ekskurziji.

S seboj je potrebno imeti zaščitno masko in se držati vseh priporočil ter dogovorov.

Hvala za razumevanje.

Razredničarke 8. razredov:

Anica Pudgar, 8.a

Sabina Žnidar, 8.b

Albina Rak, 8.c

(odreži)

_________________________________________________________________

Strinjam se, da se moj otrok _______________________________, učenec/-ka 8. ____ razreda, udeleži tehniškega dne v obliki ekskurzije v Ljubljano in na Vrhniko. S svojim podpisom zagotavljam, da sem se s svojim otrokom pogovoril/-a o vedenju, in s tem potrjujem, da se zavedam odgovornosti.

Datum: ________________                          Podpis staršev: ______________________