ND 7. r. – Škofjeloško hribovje

30. 9. 2020, ekskurzija v Poljansko dolino, 7.00/17.00

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj                                                                                                 Šoštanj, 22. 9. 2020

OBVESTILO

Spoštovani starši!

V sredo, 30. septembra, bomo izvedli naravoslovni dan v obliki ekskurzije v Poljansko dolino.

Odhod bo ob 7. uri izpred šole, vrnitev pa je predvidena okoli 17. ure.

Točke in cene ogledov na učenca:

1. Škofjeloški muzej: 3,60 EUR
  2. Bolnica Franja: 5,50 EUR
  3. Železarski muzej v Železnikih: 3 EUR

Cena prevoza: 12 EUR

SKUPAJ NA UČENCA: 24,10 EUR

Stroški bodo zavedeni na mesečni položnici.

Vaš otrok naj ima s sabo masko in naj bo oblečen in obut vremenskim spremembam primerno, mogoče bo potreboval dežnik. S seboj naj ima malico, pijačo, sadje ter mogoče kakšen evro. Energijske pijače niso dovoljene.

Malico in kosilo smo za ta dan na šoli odpovedali.

Vas, starše, prosimo, da se tudi vi s svojim otrokom doma pogovorite o obnašanju na ekskurziji, saj si učitelji želimo, da bi naši učenci izven svojega kraja predstavljali zgled spoštljivega vedenja.

Hvala za razumevanje.

Razredniki 7. a, b, c, d-razreda

…………………………………………………………………………………………………+

Strinjam se, da se moj otrok ________________________________, učenec 7. ____ razreda, udeleži naravoslovnega dne v obliki ekskurzije na Gorenjsko. S svojim podpisom zagotavljam, da sem se s svojim otrokom pogovoril o vedenju, in s tem potrjujem, da se zavedam odgovornosti.

Datum: ________________
Podpis staršev: __________________________

Prosimo, da spodnji izpolnjeni del slikate in pošljete razredniku po e-pošti oz. eAsistentu.