Noč branja za sedmošolce

S četrtka, 18. 4. 2024, na petek, 19. 4. 2024. Začetek 19.00.

Šoštanj, 12. 4. 2024

Dragi sedmošolec/sedmošolka!

Vabimo te na Noč branja na Osnovni šoli Karla Destovnika – Kajuha Šoštanj, ki bo v četrtek, 18. 4. 2024, ob 19. uri, zaključila pa se bo zjutraj 19. 4. 2024.

VSTOPNICA ZA NOČ BRANJA: opravljena bralna značka (prebranih vseh pet knjig) in najljubša knjiga.

S sabo potrebuješ: baterijsko svetilko, pižamo, spalno vrečo, zobno ščetko in pasto.

Spoštovani starši!

Učenci bodo imeli v času trajanja Noči branja na šoli večerjo. Obrok bo obračunan na položnici za šolsko prehrano.

V petek imamo pouk po urniku, zato naj prinesejo s sabo šolsko torbo.

Obveščamo vas, da se bo vaš otrok lahko udeležil dogodka le v primeru opravljene bralne značke do ponedeljka, 15. 4. 2024.

Mentorice bralne značke

Izpolnjeno soglasje oddaj učiteljici slovenščine do torka, 16. 4. 2024.

………………………………………………………………………………………………………………………………

SOGLASJE

Moj otrok ______________________ se bo udeležil Noči branja. Stroške dodatnega obroka bom poravnal po položnici.

Podpis staršev: ____________________

Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih, Kajuhova BZ. Zaznamek za trajno povezavo.