Nogomet – medobčinsko (predtekmovanje) ml. dečki

Sreda, 20. 3. 2024, Rdeča dvorana, odhod 12.45

V sredo, 20. 4. 2024,  bo v Rdeči dvorani v Velenju potekalo predtekmovanje šolskega prvenstva v nogometu za mlajše učence (letnik 2011 in mlajši). Odhod izpred šole ob 12.45.

Ekipa: Jaka Rožič, Lukas Andrejc Sevčnikar, Tevž Vogrin Klanfer, Liam Ostojić, Denis Hodžić, Jan Zajc, Alex Kyrpenko, Nej Ovčjak, Nick Ivanjek, Azur Faljić, Kristijan Janev.

Vodja ekipe: Maro Novak, prof.

RAZPORED MEDOBČINSKEGA TEKMOVANJA V MALEM NOGOMETU ZA STAREJŠE DEČKE – predtekmovanje
Tekmovanje bo potekalo, v PONEDELJEK, 18.3.2024 – skupina A in SREDO, 20.3.2024 – skupina B, od 13.30 dalje v Rdeči dvorani. Prijavljenih je 8 ekip, ki so bile razdeljene v 2 skupini in sicer:

15.10 ŠALEK : MIHA PINTAR TOLEDO 4:1
V ekipi je lahko največ 10 igralcev in vratar. V igri nastopajo 4 igralci v polju in vratar. Igralni čas je 2×10 minut (po dogovoru lahko tudi 2 × 8 min). Ekipa, ki igra zaporedni tekmi ima 5 minut odmora.
Zmagovalna ekipa dobi tri točke, v primeru neodločenega rezultata vsaka ekipa po eno točko, poraz pa pomeni 0 točk. O končni uvrstitvi odloča osvojeno število točk. Če ekipi ali več ekip zberejo enako število točk o višje uvrščeni ekipi odločajo naslednji kriteriji:
a) število točk iz medsebojnih srečanj
b) razlike med danimi in prejetimi zadetki v medsebojnih srečanjih
c) večje število doseženih zadetkov v medsebojnih srečanjih
d) skupna razlika v zadetkih celotnega turnirja
e) žreb

Dodatne informacije lahko preberete v reviji ŠPORT MLADIH, INFORMATOR 2023/2024.
Vodja tekmovanja je DUŠKO SUPIĆ.
Ekipo prijavite 15 minut pred začetkom tekmovanja.
V finale se uvrstita prvo in drugo uvrščena ekipe iz vsake skupine. Za uvrstitev od 1. do 4. mesta se te ekipe pomerijo PO KRIŽNEM SISTEMU (A1 : B2, A2 : B1; nato zmagovalca za 1. mesto in poraženca za 3. mesto).

B skupina:

1. OŠ KDK Šoštanj
  2. OŠ Anton Aškerc
  3. OŠ Šalek
  4. OŠ Miha Pintar Toledo
    Finalno tekmovanje bo predvidoma v TOREK 26.3.2024 ob 13.30 uri v Rdeči dvorani.