15. Šola poje – Šoštanj poje

Torek, 6. 2. 2024, 17.00, avla šole Vabilo
Posnetek srečanja zborov, kamera in montaža: Simon Pogorevc, ing., aai prijava

Spoštovani,

vabimo vas na 15. srečanje

ŠOLA POJE – ŠOŠTANJ POJE,

ki bo v torek, 6. februarja 2024, ob 17. uri v

avli Osnovne šole Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj.

mag. Majda Zaveršnik Puc,

Nastopajoči:

OPZ Mravljice – zborovodkinja Mateja Čokelc

MePZ Skorno  –  umetniški vodja Vesna Glasenčnik

Oktet Zavodnje –   umetniški vodja Jože Grabner

ŽePZ Lokovica –  zborovodkinja  Urša Goltnik

Oktet TEŠ –   umetniški vodja David Jan

Vrtec Šoštanj – zborovodkinja Jasmina Stropnik

MePZ DU Šoštanj –  zborovodkinja Blanka Rotovnik

Moški pevski zbor KUD Ravne – zborovodkinja  Tea Plazl

OPZ OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj – zborovodkinja mag. Mateja Modrej

MoPZ  Lokovica  –  umetniški vodja Vesna Glasenčnik

OPZ Topolšica – zborovodkinja Mojca Šabec

MPZ OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj – zborovodkinja Metka Berk

MePZ Svoboda Šoštanj – zborovodkinja Anka Jazbec

Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

Šoštanj, 1. 2. 2024

Spoštovani starši!

V torek, 6. 2. 2024, vas vabimo na  prireditev Šola poje, Šoštanj poje.  To je že tradicionalna pevska prireditev, na kateri sodelujejo tudi pevci šolskih zborov. Pričela se bo ob 17.00 v avli naše šole, trajala bo približno eno uro.  Pevci in pevke Otroškega pevskega zbora naj pridejo v šolo ob 16. 30.

Vljudno vabljeni.

Zborovodkinja mag. Mateja Modrej

Spoštovani,

naš pevski zbor (OPZ Topolšica) bo sodeloval na 15. tradicionalni prireditvi Šola poje – Šoštanj poje, ki bo v torek, 6. 2. 2024, na OŠ Karla Destovnika Kajuha Šoštanj.

Nastopajoči PEVCI, naj bodo pred glavnim vhodom ob 16.00. Prosim, poskrbite, da bodo točni, saj imamo takoj  vaje na odru.

Prireditev se začne ob 17.00. Vljudno vabljeni, da nas poslušate.

Po otroka pridete OB KONCU prireditve v UČILNICO, kjer bomo čakale učiteljice s pevci.

Otroci bodo  dobili pevske majice, zaželjeno je, da imajo temne hlače ali krilo. Obute pa temne copate, čevelje ali kaj podobnega.

Prireditev se bo končala predvidoma ob 18.00.

Hvala.

Mojca Šabec, prof.

Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha  Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

Šoštanj, 1. 2. 2024

Spoštovani starši!

V torek, 6. 2, vas vabimo na  prireditev Šola poje, Šoštanj poje.  To je že tradicionalna pevska  prireditev, na kateri sodelujejo tudi pevci šolskih zborov. Pričela se bo ob 17.00, potekala bo v avli naše šole, trajala bo približno eno uro.  Pevci MPZ naj pridejo v šolo (glasbena učilnica) ob 16. 30.

Vljudno vabljeni.

Metka Berk, prof.