Prijava na obvezne in neobvezne izbirne predmete 2024/25 prek eAsistenta

31. 1.-16. 2. 2024, eAsistent za starše, prijava učencev od 3. do 8. razreda na izbirne predmete za naslednje šolsko leto.

Navodila so bila poslana prek eA (31. 1. 2024)

Starši, če vas na računalniku preusmeri na https://www.easistent.com/webapp#/calendar, izbire ne boste našli. Prijavljate se s profilom učenca, ki ima v meniju možnost izbire spletne učilnice, kar pa ni na izbiro staršem in zato je tudi pogled drugačen.

Opisi obveznih izbirnih predmetov 7.-9. razred:

Obvezni izbirni predmeti 7. razred
ObvezniIP7r2024_25  (.docx)

Obvezni izbiri predmeti 8. razred
ObvezniIP8r2024_25   (.docx)

Obvezni izbirni predmeti 9. razred
ObvezniIP9r2024_25 (.docx)

8. r. – IP Šport za zdravje in Šport za zdravje Trije Kralji (B) oz. 9. r. IP Šport za sprostitev in Šport za sprostitev Trije Kralji (B). Gre za predmeta, ki se izvajata na 2 različna načina. 1. način – celo leto na šoli, 2. način – vikend paket. Ne smete izbrati pod 1, 2 oz. 3 zaporedno oba predmeta. Upošteva se samo prvo izbrani šport.
IP Poskusi v kemiji lahko obiskujete ali v 8. r. ali v 9. r., ne morete v obeh in ga tudi ne ponudi v eA, če ste ga že obiskovali v 8. r.
1 uro oz. 2 uri obveznih izbirnih predmetov so lahko oproščeni samo tisti učenci, ki obiskujejo glasbeno šolo z javno veljavnim programom (potrdilo o vpisu).

Starši lahko rangirate izbirne predmete preko spletnega brskalnika (uporabniško ime je vaš potrjeni mail v eA)

ali prek aplikacije za starše Moja šola (prek aplikacije sporočate, da ne gre; in šele danes (14. 2.) smo ugotovili, da kdor nima aktiviranega vsaj 1 plačljivega paketa, da se sploh ne more na novo prijaviti v aplikacijo Moja šola.

Obrazci neobvezni izbirni predmeti:

Neobvezni izbirni predmeti 4., 5. in 6. razred
NeobvezniIP456r2024_25(.docx)

Neobvezni izbirni predmet 4. razred POŠ Topolšica
NeobvezniIPPOSTopolsica2024_25(.docx)

Neobvezni izbirni predmet 7.-9. r.
NeobvezniIP789r2024_25(.docx)

Kako starši na portalu eAsistent za starše vidite odprte prijave na IP, NIP?

Obvezni izbirni predmeti: youtube

Neobvezni izbirni predmeti:  youtube

Ta vnos je bil objavljen v Izbirni predmeti. Zaznamek za trajno povezavo.