ND POŠ – Pogledam v Logarsko dolino

Sreda, 21. 6. 2023, 7.45/15.00

Spoštovani starši!

V sredo, 21. 6. 2023, (načrtovano 7. 6.) bodo učenci POŠ Topolšica imeli naravoslovni dan. Z avtobusom se bodo odpeljali v Logarsko dolino.

Učenci morajo biti primerno oblečeni in obuti za hojo in igre v naravi, zaščiteni naj bodo proti soncu in klopom. V primeru slabega vremena naj imajo s seboj dežnik ali pelerino.

Poskrbite tudi za otroke, ki slabše prenašajo vožnjo (tableta ali lizika ali… proti slabosti).

Otroci pridejo v šolo ob 7.45, odhod avtobusa je ob 8.30.

Šolsko malico bodo dobili v šoli, s sabo pa naj  imajo še dodatno malico. Kosilo za ta dan smo odpovedali, saj se pred šolo vračamo okoli 15.00.

Cena prevoza in vodenega ogleda je 16 EUR (od tega 5 EUR prispeva šolski sklad, 2 EUR Ministrstvo). Plačilo na učenca znaša 9 EUR in ga boste poravnali po položnici.

Učiteljice POŠ Topolšica