Finale medobčinskega šolskega tekmovanja v nogometu za starejše dečke

Torek, 25. 10. 2022, Rdeča dvorana, odhod 13.10. Zaključek tekmovanj.

Ekipa šole: Nik Sovič, Florijan Mežnar, Aljaž Lesnjak, Nino Praprotnik Shandor, Jan Pergovnik, Tine Sijarto, Vladyslav Stankov, Tijan Božić, Damin Osmić, Tim Britovšek,  Matija Goličnik, Tim Stropnik; Vili Mesarič.

Voja ekipe: Marko Novak, prof.

RAZPORED MEDOBČINSKEGA TEKMOVANJA
V MALEM NOGOMETU ZA STAREJŠE DEČKE – finale
Tekmovanje bo potekalo v TOREK, 25.10.2022 v Rdeči dvorani s pričetkom ob 13.45 uri.
Sodelujejo 4 ekipe, ki bodo igrale po križnem sistemu.
15.00 ZMAGOVALCA ZA 1. MESTO
V ekipi je lahko največ 10 igralcev in vratar. V igri nastopajo 4 igralci v polju in vratar. Igralni čas je 2×10 minut (po dogovoru lahko tudi 2 × 8 min) s 5 minutnim odmorom med polčasoma. Ekipa, ki igra zaporedni tekmi ima 5 minut odmora.
Zmagovalna ekipa dobi tri točke, v primeru neodločenega rezultata vsaka ekipa po eno točko, poraz pa pomeni 0 točk. O končni uvrstitvi odloča osvojeno število točk. Če ekipi ali več ekip zberejo enako število točk o višje uvrščeni ekipi odločajo naslednji kriteriji:
a) število točk iz medsebojnih srečanj
b) razlike med danimi in prejetimi zadetki v medsebojnih srečanjih
c) večje število doseženih zadetkov v medsebojnih srečanjih
d) skupna razlika v zadetkih celotnega turnirja
e) žreb
Dodatne informacije lahko preberete v reviji ŠPORT MLADIH, INFORMATOR 2022/2023.
Ekipo prijavite 15 minut pred začetkom tekmovanja.
Na področno tekmovanje, ki bo predvidoma v sredini novembra, se uvrstita prvi dve ekipi.