Zborovski bum 2022

Četrtek, 2. 6. 2022, 17.00, Vista, v primeru dežjašportna dvorana šole VabiloZborovskiBUM2022

Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha  Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

                                                                                                                                 Šoštanj, 31. 5. 2022

 

Spoštovani starši!

 

Zaradi slabe vremenske napovedi je prizorišče   četrtkove prireditve Zborovski bum 2022 spremenjeno. Ne bomo prepevali na Visti ob Velenjskem jezeru, ampak v športni dvorani naše šole OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj. Časovna razporeditev ostaja enaka – dobimo se ob 14.50  v mali telovadnici naše šole, 15.00 generalka, 17.00 prireditev. Zaradi velikega števila sodelujočih je zaželeno, da na vsakega otroka prideta le dva poslušalca.

Vljudno vabljeni.

Metka Berk

Spoštovani starši učencev POŠ Topolšica,

prek eA sem vam poslala vabilo na Območni zborovski BUM 2022.

Na prireditev ste vljudno vabljeni. Vstop je prost.

V zadnjem trenutku je prišlo do nekaj sprememb. Organizator se je odločil, da bo prireditev zaradi nepredvidljive vremenske napovedi potekala na OŠ Karla Destovnika Kajuha Šoštanj in NE na Visti v Velenju.

Vsi učenci, ki so bili prijavljeni za prevoz v Velenje, bodo imeli tudi prevoz v Šoštanj iz Topolšice, in sicer ob 14.35. (takih učencev je 14, vsi ostali ste se odločili za lasten prevoz, učenci naj bodo pred šolo ob 14.50).

Prireditev bo končana predvidoma ob 18.00. Ker bo nastop v Šoštanju, NE BO organiziranega prevoza za učence nazaj v Topolšico. Zato vas prosim, da otroka prevzamete pred glavnim vhodom v šolo v Šoštanju ob koncu prireditve.

Hvala za razumevanje.

Lep pozdrav

Mojca Šabec, prof.

 

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7                                           

3325 Šoštanj                                                                           

Šoštanj, 23. 5. 2022

 

 OBVESTILO

V četrtek, 2. 6. 2022, se bomo s pevci OPZ in MPZ udeležili množičnega koncerta otroških in mladinskih pevskih zborov šaleške regije – Zborovski bum 2022. Koncert bo ob 17.00  na prireditvenem prostoru Vista ob Velenjskem jezeru oz. v primeru dežja v športni dvorani OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj. Vstopnine ni.

Pred nastopom bomo imeli še generalko, zato se bomo na prireditvenem prostoru VISTA  zbrali ob 14.50. Za otroke, ki ne bodo imeli lastnega prevoza, bo organiziran avtobusni prevoz iz Šoštanja v Velenje in nazaj, zato Vas prosim, da  spodaj označite način prihoda in odhoda Vašega otroka. Odrezek naj do ponedeljka, 30. 5. 2022, otrok prinese nazaj v šolo (zborovodkinji). Odhod avtobusa izpred šole bo ob 14. 30, povratek iz Velenja pa okoli 18.30.

Lep pozdrav

Zborovodkinja,

Metka Berk

 

_________________________________________________________________

 

Moj otrok _________________________________  iz _______ razreda bo šel v

 

Velenje z (PROSIM OBKROŽITE)

 

 

LASTNIM PREVOZOM                                                    AVTOBUSOM

 

V Velenje           nazaj                                                        V Velenje            nazaj

 

Podpis staršev:

_____________________________ 

 

 

(Skupno 165 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.