Priprave MPZ

Od petka, 31. 3. 2017, do nedelje, 2. 4. 2017.  CŠOD Škorpijon – Sv. Duh na Ostrem vrhu. Odhod 11.20/prihod 15.00.

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj                                                                                                             Šoštanj, 27. 3. 2017

OBVESTILO

V petek, 31. 3. 2017, odhajamo s pevci MPZ na priprave v CŠOD Škorpijon  – Sv. Duh na Ostrem vrhu (v šoli bo za ta dan za vse udeležence odpovedano kosilo). Prvi dve šolski uri bodo učenci še prisotni pri pouku, 3. in 4. uro bomo imeli pevsko vajo v glasbeni učilnici. Odhod avtobusa bo ob 11. 20 (avtobusna postaja pred šolo).

Otroci potrebujejo:

• potrebščine za prvi dve uri pouka v petek,
  • copate (v kovčku so spakirani čisto pri vrhu)
  • posteljnino,
  • udobna oblačila,
  • pribor za osebno higieno,
  • kartico zdravstvenega zavarovanja.

V nedeljo, 2. 4. 2017, se bomo v Šoštanj vrnili okoli 15. ure (parkirišče pred šolo).

Lep pozdrav.

Metka Berk, prof.

zborovodkinja

Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih, Informacije staršem. Zaznamek za trajno povezavo.