TD 6.-8. r.: Prometna varnost, gradiva

Spletna učilnica Kolesar – (direktno) trenutno vklopljena le Simulacija izpita,  ko se vklopi Tekmovanje, boste lahko izvedli še tega. Ste že vpisani, razen če ste se vpisali na šolo v 6. r. oz. kasneje.

Vsem sedmošolcem in osmošolcem poslani AAI prijavni podatki na mail 1 od staršev oz. skrbnikov z navodili. Problem je, če vsebuje geslo lI10oO, ker ni črkovanega gesla, tako kot je bilo v pdf dokumentu, ki ste ga dobili v 5. razredu (mali L, veliki I,  ena, nič, mali o, veliki O) – rešitev copy/paste, obvezno izbrati pri Domača organizacija Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj (kratic ni).

TD 10. 4. 2020,  6. r.:  Šege in navade

Športni dan – Športna aktivnost doma: Navodila ŠD 4.-6. razred

ZAČASNI URNIK V ČASU IZREDNIH RAZMER od 30. 3. 2020 dalje

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek