Ekskurzija 9. r.

TD Moja Slovenija – Primorska, torek, 25. 9. 2018, 6.30-21.00.

Šoštanj, 10. 9. 2018

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

Spoštovani starši!

V torek, 25. septembra 2018, bomo izvedli tehniški dan v obliki ekskurzije v Koprsko primorje in na Kras.

Ogledali si bomo znamenitosti mesta Piran, Pomorski muzej in Akvarij. Na slovenskem Krasu pa bomo doživeli sistem vodnih jam, ki jih je izoblikovala reka Reka – Škocjanske jame.

Odhod bo ob 6.30 izpred šole, vrnitev je predvidena okoli 21.00.

Stroški ekskurzije znašajo 27,11 EUR (prevoz – 12,31 EUR in vstopnine: v Škocjanske jame 7,50 EUR, Pomorski muzej – 3 EUR, Akvarij – 4,30 EUR). Zaradi sredstev, ki jih je za izvedbo ekskurzije namenilo Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport ter šolski sklad, znaša končna cena 20,11 EUR. Stroške ekskurzije boste poravnali po izstavljeni položnici v mesecu oktobru.

Malica, športna obutev in obleka, spoštljivo vedenje, vedoželjnost, pa morda še nekaj dragocenega drobiža bo na poti še kako dobrodošlo.

Vas, starše, prosimo, da se s svojim otrokom pogovorite o obnašanju na ekskurziji.

Razredničarke 9. a, b, c razreda

Soglasje:

Strinjam se, da se moj otrok, ________________________________, učenec 9. ____ razreda udeleži tehniškega dne v obliki ekskurzije v Koprsko primorje in na Kras. S svojim podpisom zagotavljam, da sem se s svojim otrokom pogovoril o vedenju, in s tem podpisom potrjujem, da se zavedam odgovornosti.

Datum: ________________                                 Podpis staršev: __________________________