Posamično prvenstvo v atletiki

Sreda, 30. 5. 2018, stadion Velenje, začetek 16.00. 6 zlatih, …

30. 5. 2018 je bilo v Velenju področno posamično atletsko tekmovanje. Učenke in učenci naše šole ste bili zopet zelo uspešni. Padli so 3 novi šolski rekordi, osvojili ste 6 zlatih, 2 srebrni in 3 bronaste medalje, 3 učenke pa so osvojile najbolj nehvaležno a vseeno odlično 4. mesto, to so bile: Anja Kosi v skoku v daljino z zaletom, Lija Neja Dobovšek v metu vortexa in Taja Rudolf v suvanju krogle.

3. mesto so osvojili:

Mark Andrejc Sevčnikar v skoku v višino

Blaž Pusovnik v teku na 1000 m in

Eva Javornik v metu vortexa

2. mesto sta osvojila :

Nik Šlehta v metu vortexa in

Sebastjan Turinek v teku na 1000 m

in področni zmagovalci z zlatimi medaljami:

Tomaž Turinek v teku na 300 m in novim šolskim rekordom

Neli Komar v teku na 300 m

Timotej Dobrila v teku na 1000 m in novim šolski rekordom

Tim Topolovec v teku na 60 m

Deja Koren v suvanju krogle in

moška štafeta 4×100 m v sestavi Peter Aleksić Kladnik, Matic Ravnikar, Tim Topolovec in Tomaž Turinek z novim šolskim rekordom.

10 naših učencev: Tomaž Turinek, Timotej Dobrila, Sebastjan Turinek, Nik Šlehta, moška štafeta 4×100 m, Anja Kosi, Neli Komar in Deja Koren pa si je z odličnimi rezultati priborilo uvrstitev na posamično državno finale v atletiki, ki bo naslednji teden, 6. 6. 2018 v Žalcu.

Vsi rezultati

Vsem nastopajočim iskrene čestitke.

Aktiv športnih pedagogov

Mlajše učenke:
DOBOVŠEK Lija Neja  vorteks
2. KOMAR Neli  300 m
3. KOSI Anja  daljina
4. NAHTIGAL Pilar  daljina
5. NAPOTNIK Karin  daljina
6. ŠTAKNE Livia  vorteks
7. TODIC Tjaša  vorteks
Mlajši učenci:
Mark Andrejc Sevčnikar, višina
Gašper Goršek, 60 m
Starejše učenke:
1. ANDREJC SEVCNIKAR Nika  1000 m
2. BACOVNIK Lara  4×100 m
3. BOROVŠEK Kaja  1000 m
4. HRASTNIK Anamarija  4×100 m
5. JAVORNIK Eva  vorteks
6. KLANCNIK Maja  daljina
7. KOREN Deja  krogla
8. LAH Lara  1000 m
9. NAHTIGAL Manca  daljina
10. NAHTIGAL Manca  4×100 m
11. RUDOLF Taja  krogla
12. SKORNŠEK Lara  vorteks
13. TONKLI Enja  daljina
14. TONKLI Enja  4×100 m
Starejši učenci:
Peter Aleksić Kladnik  4×100 m
Timotej Dobrila  1000 m
Anej Nahtigal višina
Blaž Pusovnik 1000 m
Matic Ravnikar  4×100 m
Žan Franc Sovič  krogla
Matija Stropnik višina
Aljaž Supovec vorteks
Nik Šlehta vorteks
Tim Topolovec 60 m
Tim Topolovec 4×100 m
Sebastjan Turinek 1000 m
Tomaž Turinek 300 m
Tomaž Turinek 4×100 m

URNIK  PODROČNEGA  PRVENSTVA  ZA MLAJŠE  IN STAREJŠE UČENKE  IN  UČENCE

16.00 60m polfinale ML. UČENCI
Višina ST. UČENCI
Višina ST. UČENKE
Krogla ST. UČENCI
Vortex ST. UČENCI
Daljina ST. UČENKE
Daljina ML. UČENCI
16.10 60m polfinale ML. UČENKE
16.20 60m polfinale ST. UČENCI
16.30 60m polfinale ST. UČENKE
16.40 300m finale ML. UČENCI
Krogla ST. UČENKE
Vortex ST. UČENKE
16.50 300m finale ML. UČENKE
17.00 300m finale ST. UČENCI
Višina ML. UČENKE
Višina ML. UČENCI
Daljina ST. UČENCI
Daljina ML. UČENKE
17.10 300m finale ST. UČENKE
Vortex ML. UČENKE
17.20 60m finale ST. UČENCI
17.25 60m finale ST. UČENKE
17.30 60m finale ML. UČENCI
17.35 60m finale ML. UČENKE
17.45 600m finale ML. UČENCI
Vortex ML. UČENCI
17.50 600m finale ML. UČENKE
17.55 1000m finale ST. UČENCI
18.00 1000m finale ST. UČENKE
18.10 4X100m ST. UČENCI
18.20 4X100m ST. UČENKE

 

(Skupno 295 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Atletika. Zaznamek za trajno povezavo.