1. šolski dan 2024/2025

Ponedeljek, 2. 9. 2024, 7.45, 2.-9. r. Šoštanj; 7.30, 2.-4. r. POŠ Topolšica; 10.00 prvošolci

Prevozi 2. 9. 2024; Skorno Vrh!!!,  le 1. odhodi domov (Topolšica – 13.33)

Prehrana,      odhodi na kosilo 2. 9. 2024  odhodi na kosilo 1. polletje  Jedilniki

Urniki

Zvezki, delovni zvezki; dobijo 5 velikih zvezkov od Občine Šoštanj

Obrazci: odhod OPB 1. r., odhod OPB 2.-5. r., odhod OPB POŠ
obvestilo o varstvu po 11.20

Interesne dejavnosti (krožki)

Spoštovane učenke, učenci in starši!

CENTRALNA ŠOLA

V ponedeljek, 2. 9. 2024, bo šola spet odprla svoja vrata. Pouk se bo za učenke in učence od 2. do 9. razreda pričel ob 7.45, za prvošolce pa ob 10.00.

Učenke in učenci od 2. do 5. razreda bodo vstopali v šolo s šolskega igrišča (dostop s spodnjega parkirišča), učenci od 6. do 9. razreda pa počakajo pred glavnim vhodom.  Učenke in učenci bodo v šolo poklicani po imenih. Prvošolke in prvošolci centralne šole bodo vstopali v šolo v Kulturnem domu Šoštanj.

Pouk bo potekal po urniku do 12.50. Učenke in učenci od 3. do 9. razreda s seboj prinesejo potrebščine glede na predmete, ki jih imajo na urniku, peresnico, copate in ključe za garderobne omarice (5.–9. razred). Učenci 2. razreda s seboj prinesejo beležko, mapo, peresnico in copate. Prvošolci  in njihovi starši so prejeli dodatno vabilo in obvestilo o poteku prvega šolskega dneva v preteklem tednu.

Organizirano bo kosilo in OPB. Jutranjega varstva ta dan ni.

Avtobusni prevozi zjutraj bodo potekali po ustaljenem voznem redu kot lansko leto. Za domov bodo na prvi šolski dan organizirani samo eni odhodi avtobusov. Vozni red avtobusov bo objavljen na spletni strani šole v petek, 30. 8. 2024. Varstva vozačev po 12.50 ta dan ne bo.

V sredo, 28. 8. 2024, bodo v eAsistentu objavljeni urniki, kjer si bodo učenke in učenci skupaj s starši lahko prebrali, v katerem razredu so in kdo je njihov razrednik.

Starši!

Prosim,  da učencem od 2.  do 5. razreda za prvi teden od 2. 9. do 6. 9. 2024 (še posebej za prvi šolski dan) v beležko zapišete uro, kdaj jih učitelji napotijo same domov oziroma uro odhoda na avtobus, da bomo vsi skupaj lažje in brez zapletov  vstopili v novo šolsko leto.

mag. Majda Zaveršnik Puc,

POŠ TOPOLŠICA

V ponedeljek, 2. 9. 2024, bo šola spet odprla svoja vrata za učenke in učence od 2. do 4. razreda  ob 7.30, za prvošolce pa ob 10.00.

Pouk bo potekal po urniku. Učenke in učenci od 2. do 4. razreda s seboj prinesejo šolsko torbo s vsemi šolskimi potrebščinami in copati.

Šolski prevoz zjutraj bodo potekali po ustaljenem voznem redu kot lansko leto. Vozni red kombija bo objavljen na spletni strani šole v petek, 30. 8. 2024.

Organizirano bo kosilo in OPB. Jutranjega varstva ta dan ni.

Prosim,  da učencem od 2.  do 4. razreda za prvi teden od 2. 9. do 6. 9. 2024 (še posebej za prvi šolski dan) v beležko zapišete uro, kdaj jih učitelji napotijo same domov oziroma  na kombi, da bomo vsi skupaj lažje in brez zapletov  vstopili v novo šolsko leto.

mag. Majda Zaveršnik Puc,