Prvi šolski dan 2024/2025 – prvošolci

Ponedeljek, 2. 9. 2024, 10.00: Vabilo prvošolci Šoštanj – Kulturni dom; Vabilo prvošolci Topolšica – POŠ Topolšica

Šoštanj, 21. 8. 2024

Draga prvošolka, dragi prvošolec, spoštovani starši prvošolcev!

Mesec avgust se počasi izteka in september že odpira šolska vrata. Zato te v ponedeljek, 2. 9. 2024, ob 10.00 skupaj s starši pričakujemo v veliki dvorani Kulturnega doma Šoštanj, da se spoznamo in zakorakamo skupaj z razredniki v novo šolsko leto. Zaradi prostorske stiske bo pouk za 1. razred v tem šolskem letu potekal na začasni lokaciji v Kulturnem domu Šoštanj.

Sprejem bo potekal po naslednjem razporedu: uvodni pozdrav učencev in staršev; pozdrav gospoda župana Borisa Goličnika; predstavitev razrednikov in organizacije; aktivnosti učencev v razredu z razredniki; ob 12.00 skupno druženje z Niko Zorjan na šolskem igrišču (v primeru slabega vremena pa v Kulturnem domu).

Predviden zaključek bo okoli 13.00.

Veselimo se srečanja z Vami.

mag. Majda Zaveršnik Puc,

Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih, Informacije staršem. Zaznamek za trajno povezavo.