Ekskurzija IP LS3 v Slovenj Gradec

Četrtek, 12. 10. 2023, 7.00/14.40

OŠ Karla Destovnika – Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj                                                                                                   Šoštanj, 4. 10. 2023

OBVESTILO

Spoštovani starši!

V četrtek, 12. oktobra 2023, bomo izvedli predmet likovno snovanje 3 v obliki ekskurzije v Slovenj Gradec. Odhod bo ob 7.00 izpred šole, vrnitev pa je predvidena okoli 14.30 ure v Šoštanj, 14.40 pred šolo.

Točke in cene ogledov na učenca:

1. Pokrajinski muzej Slovenj Gradec: 3,50 EUR
  2. Medeni raj Perger 4 EUR
  3. Koroška galerija likovnih umetnosti: 2 EUR
  4. Avtobusni prevoz: do 10 EUR

SKUPAJ NA UČENCA:  vstopnine 9,5 EUR + prevoz do 10 € EUR

Stroški bodo zavedeni na mesečni položnici.

V primeru dežja, naj imajo učenci dežnik in primerno obutev. S seboj naj imajo malico, pijačo, sadje ter mogoče kakšen evro. Energijske in gazirane pijače niso dovoljene. Malico in kosilo smo za ta dan na šoli odpovedali.

Vas, starše, prosimo, da se tudi vi s svojim otrokom doma pogovorite o obnašanju na ekskurziji, saj si želimo, da bi naši učenci izven svojega kraja predstavljali zgled spoštljivega vedenja.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav

učiteljica likovne umetnosti mag. Maja Strmecki Rožič

Strinjam se, da se moj otrok ________________________________, učenec 9. ____ razreda, udeleži predmeta likovno snovanje 3 v obliki ekskurzije. S svojim podpisom zagotavljam, da sem se s svojim otrokom pogovoril o vedenju, in s tem potrjujem, da se zavedam odgovornosti.

Datum: ____________                       Podpis staršev: ________________________