ŠD POŠ – Pohod

Četrtek, 13. 6. 2024

Spoštovani,

jutri, 13. 6. 2024,  bomo kljub slabši vremenski napovedi izpeljali zadnji športni dan.

Verjamemo, da  vsaj nekaj časa ne bo deževalo. Odšli bomo na kratek pohod okoli Topolšice ali pa izvedli športne igre v telovadnici. Kasneje pa nas čaka navijanje za naše kolesarje, saj tudi to leto poteka kolesarska trasa mimo naše šole.

Učenci naj bodo obuti in oblečeni za pohod in tudi za deževne razmere, saj bomo navijali v vsakem vremenu, učenci 1. in 2. razreda potrebujejo rutice.

V šolo pridejo kot običajno, malico (sendviče) dobijo v šoli, vse aktivnosti nato potekajo kot običajno.

Učenci, ki želijo, si lahko v šolo prinesejo tudi navijaške rekvizite, za katere morajo sicer sami poskrbeti. Vsi učenci pa prejmejo jutri v trajno last majice, ki jih je prav za to priliko podarila KS Topolšica.

Lep športni pozdrav

Učiteljice POŠ