Nagradna ekskurzija devetošolcev

Sreda, 5. 6. 2024, zamejska Italija (Gropada), Koper in Piran, 7.00/20.00 Dodatne info:

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

Šoštanj, 3. 6. 2024

OBVESTILO O IZVEDBI NAGRADNEGA IZLETA

Spoštovani starši!

Vaš otrok v sredo, 3. 6. 2024, odhaja na nagradni izlet v Gropado, Koper in Piran. Odhod avtobusa bo izpred šole ob 7.00. Vračajo se med 20.00 in 21.00 uro glede na promet na cesti.

S sabo potrebujejo osebni dokument ali potni list (prehod v Italijo) in zdravstveno izkaznico.  Zavarovanje v tujini je urejeno. Za malico in kosilo bo poskrbljeno. S sabo naj imajo plastenko vode, sok ali bidon.  Dodatnega denarja s sabo ne potrebuje, razen če si bodo kupili kakšen spominček ali razglednico. Kosilo bo ta dan v šoli odpovedano.

Prosim, če se z njimi pogovorite o pravilnem obnašanju in upoštevanju pravil na ekskurzijah in avtobusu.

Veselimo se zanimivega izleta in upamo, da bodo vaši otroci uživali.

Klementina Rednak Mežnar                                                               mag. Majda Zaveršnik Puc

pomočnica ravnateljice                                                                              ravnateljica

Predlagani učenci so prejeli spodnje obvestilo:

Osnovna šola

Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

Datum: 21. 5. 2024

Spoštovani starši!

Tudi v letošnjem šolskem letu se je učiteljski zbor z ravnateljico odločil, da bo ponudil učencem devetošolcem, ki so tekom šolanja doprinesli k prepoznavnosti šole na kulturnem področju (sodelovanje na prireditvah organiziranih s strani šole, večletno sodelovanje v šolskem zboru, prometniki…), na področju medvrstniške pomoči,  na tekmovanjih iz znanj, na športnem področju in so hkrati upoštevali in spoštovali šolska pravila in red, dodatno dejavnost – enodnevno ekskurzijo  v zamejsko Italijo (Gropada), Koper in Piran.

Ekskurzija bo  izvedena v sredo, 5. 6. 2024, z jutranjim odhodom ob 7.00 izpred šole in povratkom okoli 20.00.

Stroški izvedbe  ekskurzije znašajo 50,00 evrov in bodo za učenke in učence poravnani iz šolskega sklada.

Vaš otrok _________________________ je bil predlagan, da se udeleži nagradne ekskurzije.

Prosim, da do ponedeljka, 27. 5. 2024, oddate spodnjo prijavnico v pisarno pomočnice ravnateljice Klementine R. Mežnar.

mag. Majda Zaveršnik Puc,

_____________________________________________________________