Medobčinsko prvenstvo v atletskem troboju

Torek, 18. 6. 2024, 15.30, stadion Velenje

Pozdravljeni!

Žal moramo zopet odpovedati jutrišnji TROBOJ, ki ga zadnjič prestavljamo na naslednji PONEDELJEK 17.6.2024 ob 15.30, ko upam da bo boljše vreme.

V kolikor naslednji teden vreme ne bo OK, letos troboja ne bomo izvedli.
Vreme nam ne gre na roko, zato TROBOJ prestavljamo na naslednji TOREK 11.6.2024 ob 15.30, ko upam da bo boljše vreme.

Zaradi nestanovite vremenske napovedi, prestavljamo TROBOJ na torek 4.6.2024 z začetkom ob 15.30.

V kolikor se bo pokazalo v ponedeljek, da je tudi v torek napovedano slabo vreme, bo troboj prestavljen na ponedeljek 10.6.2024.

Ekipa deklice: Zala Pliberšek, Asja Karić, Brina Šorli, Zala Ramšak, Pia Zakeršnik, Nena Lenko, Timeja Jelen, Ina Šuper, Ana Krumpačnik.
Nataša Nedeljković, prof.

Ekipa dečki: Jan Pompe, Erik Araus, Urh Nahtigal, Jane Janev, Rene Anžič, Ožbej Kodrun, Aleksandar Ilić, Žak Pokleka Bobinac
Tejo Torej, prof.

disciplini vortex in skok v daljino sta organizirani tako, da imamo 2 metališča za vortex in oba skoka za daljino – vsi dečki bodo metali vortex pri metališču za met kladiva, vse deklice pa na drugi strani – pri cilju na 100 m; isto bo pri daljini, vsi dečki na eni daljini in vse deklice na drugi daljini

URNIK TROBOJ 2024
15.30 OŠ MPT, OŠ ŠALEK, OŠ B.LETONJA 60 m
OŠ AA, OŠ GO, OŠ GŠ daljina
OŠ ŠOŠTANJ, OŠ LIV vortex
16.00 OŠ MPT, OŠ ŠALEK, OŠ BR. LETONJA daljina
OŠ ŠOŠTANJ, OŠ LIV 60 m
OŠ AA, OŠ GO, OŠ GŠ vortex
16.30 OŠ MPT, OŠ ŠALEK, OŠ BR. LETONJA vortex
OŠ ŠOŠTANJ, OŠ LIV daljina
OŠ AA, OŠ GO, OŠ GŠ 60 m
16.45 RAZGLASITEV REZULTATOV

MEDOBČINSKO PRVENSTVO V ATLETSKEM TROBOJU

1. ORGANIZATOR: ŠPORTNA ZVEZA VELENJE
  2. IZVAJALEC: ATLETSKI KLUB VELENJE
  3. DATUM TEKMOVANJA : 3. 4. 6.2024 S PRIČETKOM OB 15.30 URI
  4. KRAJ TEKMOVANJA: MESTNI STADION OB JEZERU
  5. VODJA TEKMOVANJA: NATALIJA BAH
  1. OMEJITEV NASTOPA

Nastopiti smejo učenci in učenke O.Š. letnik 2013 in mlajši.

1. PROGRAM

Program je enak za učence in učenke: 60m, daljina,  met vorteksa (125-130 g),

1. SESTAVLJANJE EKIPE

Vsaka šola lahko prijavi 8 deklic in 8 dečkov.

1. TEKMOVALNA PRAVILA

V skoku v daljino imajo tekmovalci po 3 poizkuse. V metu vorteksa imajo tekmovalci po 3 zaporedne poizkuse. Upošteva se najboljši.

1. ZAVAROVANJE

Vsi, ki nastopajo na tekmovanju, morajo biti zavarovani v šoli, kar potrdita vodja ekipe in ravnatelj šole s svojima podpisoma na prijavnem obrazcu. Glej Šport mladih – Informator 1/2022.

ŠPORTNA ZVEZA VELENJE

Strokovna sodelavka: Katka Geršak

VODJA TEKMOVANJA: Natalija Bah

Ta vnos je bil objavljen v Atletika. Zaznamek za trajno povezavo.