Ogled opere, 9. r.

3325 Šoštanj

Šoštanj, 23. 5. 2024

Ogled operne predstave COSI FAN TUTTE

V četrtek, 30. 5. 2024, si boste tisti devetošolci/ devetošolke, ki ste se za to odločili,  v spremstvu dveh učiteljic v SNG Opera in balet Ljubljana ogledali opero W. A. Mozarta COSI FAN TUTTE.

Pred šolo se dobimo ob 17.25, odhod avtobusa bo ob 17.30.  Predstava se prične ob 19.30 uri, traja 3 ure in pol. V Šoštanj se vrnemo okoli pol enih zjutraj.

Glede na to, da bomo del redne predstave v eni od naših najlepših kulturnih ustanov, je pomembno tudi kako se uredimo. Športna oblačila zagotovo pokvarijo  občutek glamurja in veličastnosti, ki nam ga bo nudila dvorana in tudi sama predstava.

V prijetnem pričakovanju dogodka vas prijazno pozdravljam.

Metka Berk, prof.

učiteljica GUM