ŠD 7. in 8. r. – Igre z žogo

Petek, 31. 5. 2024 Zaradi slabe vremenske napovedi športni dan za 7. in 8. r. ta petek odpade in je prestavljen na 5. 6. 2024 v upanju na več vremenske sreče.

ŠPORTNI DAN IGRE Z ŽOGO 7. r.

Datum: 31. 5. 2024 (v primeru dežja, sreda, 5. 6. 2024)

Trajanje : 7.45 – 12.05

7. RAZRED = 93 učencev

NOGOMET =  50 učencev

Učenci igrajo nogomet na igrišču NK Šoštanj, igrišče z umetno travo pod Vilo Široko, vodja in sodnik je Marko NOVAK.

ODBOJKA NA MIVKI  = 43 učenk

Učenke igrajo odbojko na mivki na šolskem zunanjem igrišču, vodja in sodnik je Tejo TOREJ.

Učenci se zberejo ob 7.45 pred šolo, kjer spremljevalci preverijo prisotnost, vzamejo s seboj šolsko malico, ob 7.50 se odpravijo na nogometno igrišče NK Šoštanj, kjer bodo igrali nogomet.

Učenke se preoblečejo v športnih garderobah, svoja oblačila in nahrbtnike vzamejo s seboj in jih odložijo na zunanje betonske tribune ali na tartansko stezo za tek na 60 m, ob 7.50 se zberejo ob zunanjem igrišču za odbojko na mivki, kjer spremljevalci preverijo prisotnost, nato se dobro ogrejejo, ob 8.30 pričnejo s tekmami. Tekmovanje se zaključi ob 12.05. Učitelji spremljevalci skrbijo za disciplino, učitelji športa pa skrbijo za nemoten potek samega tekmovanja (sojenje, zapisniki, rezultati). Na malico gredo učenke s spremljevalcem ob 9.20 v avlo, ob 9.40 nadaljujemo s tekmovanjem.

V primeru dežja se športni dan prestavi na 5. 6. 2024.

Pa upamo na lepo vreme.

Vodja športnega dneva:

Nataša NEDELJKOVIĆ, prof.

ŠPORTNI DAN IGRE Z ŽOGO 8.R

Datum: 31. 5. 2024 (v primeru dežja, sreda, 5. 6. 2024)

Trajanje: 7.45 – 12.05

8.RAZRED = 85 učencev

NOGOMET =  41 učencev

Učenci igrajo nogomet na zunanjem šolskem tartan igrišču, vodja in sodnik je Tomaž HERMAN.

ODBOJKA NA MIVKI = 44 učenk

Učenke igrajo odbojko na mivki na šolskem igrišču, vodja in sodnik je Boris PLAMBERGER.

Učenci se preoblečejo v športnih garderobah, svoja oblačila in nahrbtnike vzamejo s sabo in jih odložijo na zunanjih betonskih tribunah, kjer spremljevalci ob 7.50 preverijo prisotnost, nato se dobro ogrejejo, ob 8.30 pričnejo s tekmami.

Učenke se preoblečejo v športnih garderobah, svoja oblačila in nahrbtnike vzamejo s sabo in jih odložijo na zunanjih betonskih tribunah ali na tartanski stezi za tek na 60m. Ob zunanjem igrišču za odbojko na mivki se zberejo ob 7.50, kjer spremljevalci preverijo prisotnost, se dobro ogrejejo, ob 8.30 pa pričnejo s tekmami.

Učitelji spremljevalci skrbijo za disciplino, učitelji športa pa skrbijo za nemoten potek samega tekmovanja ( sojenje, zapisniki, rezultati ). Na malico gredo učenci in učenke s spremljevalcem ob 9.20 v avlo, ob 9.40 nadaljujejo s tekmovanjem. Tekmovanje se zaključi ob 12.05.

V primeru dežja se športni dan prestavi na 5. 6. 2024.

Pa upamo na lepo vreme.

Vodja športnega dneva: