TD – Pikine ustvarjalne delavnice

Ponedeljek, 11. 9. 2023, POŠ Topolšica; torek, 12. 9. 2023, 1. razred; sreda, 13. 9. 2023, 2. in 3. razred

POŠ Topolšica

Spoštovani starši!

September je mesec, ko našo dolino preplavijo otroci oblečeni v pisana oblačila, s kitkami, pikicami na obrazu ali gusarskimi prevezami. Začne se Pikin festival.

Tudi mi bomo v ponedeljek, 11. 9. 2023, odšli na Pikin festival v Velenje.

Učenci pridejo v šolo ob običajnem času. Lahko so oblečeni v Piko ali gusarja. Gusarsko orožje pa pustijo doma. V Velenje se bomo peljali z avtobusom (cena prevoza je 4€, in bo obračunana na položnici za malico ali kosilo). Z učenci bomo obiskali ustvarjalne delavnice, zato naj imajo učenci s seboj manjši (podpisan) nahrbtnik. Prvošolci in drugošolci potrebujejo rumeno rutico. Malico bomo dobili v šoli. Vrnili pa se bomo do kosila, tako da bo za hrano poskrbljeno. V nahrbtniku naj imajo dobro zaprto plastenko vode.

Pikast pozdrav!

Vodja dneva dejavnosti: Breda Korošec, prof.

Spoštovani starši!

V TOREK, 12.9.2023, bomo izvedli 1. tehniški dan.

Z avtobusom se bomo odpravili v Velenje, kjer bomo obiskali Pikine delavnice.

Otroci naj bodo primerno obuti in oblečeni (lahko tudi v Piko ali gusarja). S seboj naj imajo večji nahrbtnik za izdelke in sok.

Stroški avtobusnega prevoza so 4€. Poravnate jih preko položnice.

V šolo se vrnemo okoli 12.00 ure.

Lep pozdrav,

Učiteljice 1. razredov