14. srečanje Šola poje – Šoštanj poje

3325 Šoštanj

Šoštanj, 10. 2. 2023

Spoštovani starši!

V torek, 14. 2. 2023, vas vabimo na  prireditev Šola poje, Šoštanj poje.  To je že tradicionalna pevska  prireditev, na kateri sodelujejo tudi pevci šolskih zborov. Pričela se bo ob 17.00, potekala bo v avli naše šole, trajala bo približno eno uro.  Pevci vseh šolskih pevskih zborov naj pridejo v šolo (učilnice 1. dba) ob 16. 30.

Vljudno vabljeni.

Zborovodkinje

Spoštovani!

V torek, 14. 2. 2023, se bodo pevci pevskega zbora POŠ Topolšica udeležili tradicionalne prireditve Šola poje – Šoštanj poje.

Prosim, da pripeljete otroka pred OŠ Karla Destovnika Kajuha Šoštanj ob 16.30 pred glavni vhod.

Vljudno ste vabljeni tudi na prireditev.

Otroka prevzamete po prireditvi, ki bo trajala dobro uro.

VABLJENI

Mojca Šabec, prof.

PROGRAM

1.  MoPZ Lokovica –  umetniški vodja Vesna Glasenčnik                      (LUM)

2.  MePZ DU Šoštanj –  zborovodkinja Metka Atelšek                             (9. d/ZGO)

3.  Oktet Zavodnje –   umetniški vodja Jože Grabner                           (2. d/A 203)

4. Moški pevski zbor KUD Ravne – zborovodkinja  Tea Plazl               (TIT)

5. Oktet TEŠ –   umetniški vodja Metka Atelšek Oman                 (9. a/GEO)

6. Vrtec Šoštanj – zborovodkinja Jasmina Stropnik                           (1. c)

7.  MePZ Skorno  –  umetniški vodja Vesna Glasenčnik                    (2. c)

8.  ŽePZ Lokovica –  zborovodkinja  Urša Goltnik                                 (9. b/GUM)

9.  MePZ Svoboda Šoštanj – zborovodkinja Anka Jazbec                  (2. b)

1. Vsi zbori OŠ KDK – zborovodkinje: Mateja Čokelc, Mojca Šabec,
    Mateja Modrej in Metka Berk        (A 101, A 104, A 105 = 1. dba)

11. Skupna pesem

Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih, Informacije staršem. Zaznamek za trajno povezavo.