Ogled baletne predstave Romeo in Julija

Četrtek, 1. 6. 2023, SNG Opera in balet Ljubljana, 17.25/00.00, prijavljeni devetošolci

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

Šoštanj, 29. 5. 2023

Ogled baletne predstave Romeo in Julija

V četrtek, 1. 6. 2023, si boste tisti devetošolci/ devetošolke, ki ste se za to odločili,  v spremstvu dveh učiteljic v SNG Opera in balet Ljubljana ogledali baletno predstavo Romeo in Julija.

Pred šolo se dobimo ob 17.25, odhod avtobusa ob 17.30.  Predstava se prične ob 19.30 uri, traja približno 3 ure. Nazaj bomo prišli okoli polnoči.

Glede na to, da bomo del redne predstave v eni od naših najlepših kulturnih ustanov, je pomembno tudi kako se uredimo. Športna oblačila zagotovo pokvarijo  občutek glamurja in veličastnosti, ki nam ga bo nudila dvorana in tudi sama predstava.

V prijetnem pričakovanju dogodka vas prijazno pozdravljam.

Metka Berk,

prof. GUM