Ekskurzija IP POK in N23 ter knjižničarskega krožka v Salzburg

Šoštanj, 17. 5. 2023

OBVESTILO

Spoštovani starši!

V petek, 26. maja 2023,  bomo pri izbirnih predmetih Poskusi v kemiji,  Izbirni predmet nemščina 2 in 3 ter pri knjižničarskem krožku izvedli ekskurzijo v Salzburg.

Program ekskurzije ste že prejeli ob prijavi v mesecu marcu.

Pošiljamo vam še nekaj pomembnih navodil v zvezi z ekskurzijo.

Ta dan učenci nimajo malice v šoli, kosila pa tudi nismo posebej organizirali, zato vas prosimo, naj ima otrok s seboj hrano, sok ali vodo, sadje.

Učenci naj imajo s sabo nekaj gotovine (tudi kovance za uporabo WC-ja) ter  eno zaščitno masko Covid-19, saj je na določenih mestih še vedno obvezna uporaba le-te.

Ker je vreme nestanovitno, naj bo otrok primerno obut in oblečen, v nahrbtniku pa naj ima dežnik ali anorak.

Odhod izpred šole je ob 4.20, prihod pa okrog 21. ure.

Za uspešno vzdrževanje reda v skupini velikega števila otrok, vas prosimo, da se pred odhodom z vašim otrokom doma temeljito pogovorite o pravilih obnašanja.

OTROK MORA IMETI S SEBOJ VELJAVNI OSEBNI DOKUMENT!

Hvala za razumevanje.

Učiteljice spremljevalke: Marica Rožič, predm. učit., Sabina Žnidar, prof., mag. Barbara Turinek in Mateja Drev Sem, prof.