Kolesarski izpit 5. r. 2022 – Vožnja

Šoštanj

Datum: 10. 6. 2022

Spoštovani starši!

V četrtek, 16. 6. 2022, imajo petošolci kolesarski izpit (praktično vožnjo), saj so teoretični del uspešno opravili.

Zjutraj morate starši poskrbeti za varen prevoz koles in otrok, saj se otroci sami s kolesom še ne smejo pripeljati v šolo. Opozorite jih, da naj ne pozabijo na kolesarsko čelado. Kolo naj ima ključavnico, da ga bo učenec lahko zaklenil. Kolo boste odložili na določen prostor (notranji prostor ob ograji pri šolskem igrišču – vhod s parkirišča) ob igrišču.

Učenci poznajo progo, po kateri bodo vozili, saj smo si progo predhodno ogledali. Do četrtka lahko še vadijo vožnjo pod vašim nadzorom, da bodo na izpitno vožnjo čim bolj pripravljeni.

Po končanem izpitnem delu bomo nadaljevali z urami pouka za ta dan.

Učenci se po končanem pouku še ne smejo sami s kolesom peljati domov, zato prosimo, da poskrbite za varen prevoz otrok in koles nazaj domov

Če imate še kakšno vprašanje v zvezi z izpitom, ga posredujte razredničarki preko učenca ali po e-asistentu.

Lep pozdrav,

razredničarke petošolcev