Medobčinsko prvenstvo OŠ v atletskem troboju l. 2011 in mlajši

Torek, 7. 6. 2022, Velenje, mestni stadion ob jezeru, 15.30/17.00

Obveščam vas, da je jutrišnje tekmovanje v atletiki (troboj), zaradi slabe vremenske napovedi odpovedano. NOV DATUM je 15. 6. 2022 ob 15.30 na stadionu.

Fantje: 2. Jure Ojsteršek, 3. Denis Hodžić,  Deklice: 1. Alisa Modrić, 2. Ema Hribernik

ŠPORTNO OBVESTILO

V sredo je bilo še zadnje športno tekmovanje v tem šolskem letu in sicer so se v atletskem troboju pomerili petošolci Šaleške doline. Našo šolo so zastopali:

In verjeli ali ne, učenci naše šole so od šestih medalj pobrali kar štiri :

Pri dečkih je Jure OJSTERŠEK osvojil 2. mesto in srebrno medaljo, Denis HODŽIĆ pa 3. mesto in bronasto medaljo, pri deklicah smo bili še malce bolj uspešni saj je Alisa MODRIĆ postala medobčinska prvakinja v atletskem troboju in se domov vrnila z zlato medaljo, takoj za njo na 2. mestu je bila tudi naša učenka, to je Ema HRIBERNIK, ki je osvojila 2. mesto in srebrno medaljo. Vsi nastopajoči si za res izjemen uspeh zaslužijo iskrene čestitke.

Spoštovani starši,

v  torek, 7. 6. 2022 bo v Velenju na Mestnem stadionu ob Jezeru medobčinsko prvenstvo OŠ v atletskem troboju (tek na 60m, met vortexa in skok v daljino z zaletom) za učenke in učence letnik rojstva 2011 in mlajše.

Učenke in učence, ki zastopajo našo šolo, na atletski stadion pripeljete starši in jih po koncu tekmovanja tudi odpeljete domov, tekmovanje se prične ob 15.30 in traja približno do 17.00. Zbor tekmovalcev je ob 15.00 v Velenju na Mestnem stadionu ob Jezeru. V primeru slabega vremena  prosimo, da spremljate obvestila glede troboja na internetni strani naše šole, kjer bo tudi urnik troboja. Spremembo datuma tekmovanja zaradi napovedanega slabega vremena bodo javili v ponedeljek, 6. 6. 2022. Učenke in učence bo spremljala Nataša NEDELJKOVIĆ, učiteljica športa.

1. OMEJITEV NASTOPA

Nastopiti smejo učenci in učenke O.Š. letnik 2011 in mlajši.

1. PROGRAM

Program je enak za učence in učenke: 60m, daljina,  met vorteksa (125-130 g),

1. SESTAVLJANJE EKIPE

Vsaka šola lahko prijavi 8 deklic in 8 dečkov.

1. TEKMOVALNA PRAVILA

V skoku v daljino imajo tekmovalci po 3 poizkuse. V metu vorteksa imajo tekmovalci po 3 zaporedne poizkuse. Upošteva se najboljši.