DD – Pametna učilnica Ljubno, Flosarski muzej

Učenci 7.-9. r. bodo v času od 12. 5. do 20. 6. 2022 obiskali Ljubno.

12. 5. – 8. ab, 16. 5. – 8. cd, 9. 6. – 9. b, 10. 6. – 9. ac, 17. 6. – 7. cd, 20. 6. – 7. ab

Učenci bodo obiskali pametno učilnico na OŠ Ljubno ob Savinji, se sprehodili po učni poti, si ogledali kraj ter obiskali flosarski muzej.

Učenci naj bodo vremenu primerno oblečeni in obuti. S seboj naj imajo nahrbtnik in peresnico. Odhod avtobusa izpred šole bo ob 7.30, vrnitev pa načrtujemo okoli 13.45.

Šolsko malico bomo vzeli s seboj.  Za učence, ki imajo v šoli kosilo, bo le to organizirano ob vrnitvi v šolo.

Prevoz, delo v pametni učilnici, učna pot in muzej so brezplačni, saj so ogledi in uporaba učilnice financirani iz projekta Prva pametna podeželska učilnica v Sloveniji.

Izbirni predmeti na ta dan odpadejo.