Prijavnica OPB 2022/23

Prijavnico, ki jo danes prinesejo učenci od 1. do 4. razreda domov, vrnete razredničarki do ponedeljka, 4. 4. 2022.

Osnovna šola

Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

Spoštovani starši!

Podaljšano bivanje je oblika vzgojno-izobraževalnega procesa, ki ga šola organizira po pouku in je namenjena učencem od 1. do 5. razreda. Vsebine podaljšanega bivanja izhajajo iz vzgojno-izobraževalnih ciljev pouka ob upoštevanju interesov, potreb in želja učencev in njihovih staršev.

V podaljšanem bivanju opravi učenec del svojih domačih obveznosti, poskrbljeno je za sprostitev, rekreacijo, ustvarjanje.

Urnik dela v podaljšanem bivanju:

po pouku do 13.00

kosilo, interesne dejavnosti

13.00 do 13.50

samostojno učenje (pisanje domačih nalog), interesne dejavnosti

13.50 do 15.30

ustvarjalno preživljanje časa

Podlaga za organizacijo oddelkov podaljšanega bivanja so izključno pisne prijave staršev. Prosimo vas, da izpolnite prijavnico tudi v primeru, če otrok ne bo obiskoval podaljšanega bivanja, da bomo vedeli, da ste se tej obliki dejavnosti odpovedali.  Naknadnih prijav ne bo mogoče upoštevati, prav tako ne bo mogoče upoštevati podaljšanja bivanja po uri, ki ste jo obkrožili na prijavnici.

Učence bomo v skupine podaljšanega bivanja razvrstili glede na razred in uro odhoda domov.

Prijavnico naj vaš otrok vrne do PONEDELJKA, 4. 4. 2022, razredničarki!

mag. Majda Zaveršnik Puc,

PRIJAVNICA ZA PODALJŠANO BIVANJE

Ime in priimek učenca………………………………………………. razred…… (v šol. l. 2022/23)

1. Moj otrok BO  v podaljšanem bivanju:
  2. do 13.00        b) do 13.50          c) do 14.40         d) do 15.30

(obkrožite uro, do katere veste, da boste otroka prišli iskat, oz. bo odšel domov sam)

1. Moj otrok NE BO v podaljšanem bivanju

Šoštanj, ……………………                           Podpis staršev:……………………………………..

PrijavnicaOPB2022_23

Ta vnos je bil objavljen v Informacije staršem. Zaznamek za trajno povezavo.