Ogled kolesarske dirke po Sloveniji

Koroška c. 7

3325 Šoštanj

Spoštovani!

V četrtek, 10. 6. 2021, bo mimo šole potekala kolesarska dirka po Sloveniji. Cesta bo predvidoma zaprta od 11.30 do 13.00. Dirko si bomo v živo ogledali tudi z učenci. Z dejavnostmi in poukom ta dan zaključimo ob 13.00, razen OPB. Starši lahko pridete iskat otroke po 13.00. Avtobusi peljejo po normalnem voznem redu razen kombi za Bele Vode (dogovor s prevoznikom J. Mazej).

Barva dirke je zelena, zato je predlog, da imajo učenci oblečeno kaj zelenega, s sabo lahko prinesejo tudi slovenske zastavice.

27. izvedbo Dirke po Sloveniji boste lahko spremljali preko malih zaslonov in sicer na Eurosportu in Televiziji Slovenija (obe hiši nudita tudi možnost predvajanja preko spletne aplikacije). V živo bodo prenašali zadnji dve uri vsake izmed etap, ko se bodo pričakovano dogajale najbolj zanimive stvari. Prva etapa s ciljem v Rogaški Slatini se bo zaključila okoli 17h, kar pomeni prenos od 15h dalje. Vse ostale etape se zaključujejo do 15h, zato se bo prenos začel ob 13h. Vabljeni k gledanju.

mag. Majda Zaveršnik Puc,

Igrišče šole: 1.-5. razred, 9.25

Ogled dirke:

Na določen  prostor se odpravite ob 11.55.

RAZPOREDITEV PRED ŠOLO (ob cesti na strani šole – ne prehajamo čez cesto, ste na pločniku!!!)

Vhod na spodnje parkirišče:  1. r.

Avtobusna postaja:                2., 3. r.

Zgornji vhod:                          4. r.

Pleteršek:                               5. r.

Bivši vrtec:                              6., 7. r. (od križišča za Topolšico do konca stavbe)

Parkirišče bivši vrtec:             8. r.

Od železnice do uvoza na spodnje šolsko parkirišče: 9. r.

Med oddelkom 1,5 m razdalje – MEHURČKI!!!