Dejavnosti 8.-12. 6. 2020 (A)

PON
TOR

KD 2. r. – V ritmu pomladi

državno tekmovanje iz kemije

SRE  Podelitev priznanj zlatim bralcem
ČET

Zbiralna akcija papirja

ŠD 1. d – Pohod

Vesela šola, 13.00

Yotube premiera e-prireditve 30. Župančičeve frulice, ki bo v četrtek, 11. 6., ob 19.00.

PET

ŠD 1. abc – Pohod

ND 1. d – Življenjska okolja

valeta odpade

Ukrepi šole za zmanjševanje širjenja različnih okužb

Aktualne informacije in navodila NIJZ najdete na strani Epidemija COVID-19:

Pravilna namestitev zaščitnih mask

Pravilna higiena kašlja

Higiena rok

Otvoritev 52. državne razstave Likovni svet otrok se prestavi v jesen
Spoštovani!
Zavod RS za šolstvo je tudi sam izvajalec nekaterih tekmovanj, ki so z vidika priprave učencev tudi pomemben element za delo z nadarjenimi. Ker so letos v ključnem obdobju za sistematično in učinkovito pripravo učencev na tekmovanja razmere terjale le delo na daljavo in so se učenci vračali v šole v zadnjem mesecu pouka, smo se na ZRSŠ odločili, da tekmovanj ne bomo izvajali v času, ko se izteka šolsko leto. Mnenja smo, da zaradi še vedno veljavnih priporočil o izvajanju ukrepov na šolah ter zaradi vseh aktivnosti, ki so za šole pomembne ob zaključku šolskega leta, naj na šolah ne poteka izvedba tekmovanj. V tem kontekstu so bila tudi naša zadnja priporočila, ki zadevajo tudi del obveznega programa OŠ.
Lep pozdrav.

dr. Vinko Logaj

Zavod RS za šolstvo
direktor