Planinsko orientacijsko tekmovanje

Sobota, 6. 4. 2019, odhod 7.30, prihod 14.00.

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

Šoštanj, 2. 4. 2019

V soboto,  6. aprila 2019,  bo prvo planinsko orientacijsko tekmovanje v šolskem letu 2018/2019.

Tekmovanje  bo potekalo bližini športno reakcijskega prostora Laze v kraju Kokarje – občina Nazarje.

Začetek tekmovanja bo ob 8. uri.

ODHOD izpred šole: 7.30

PRIHOD: okrog 14. ure

OPREMA TEKMOVALCEV IN PRAVILA ZA TEKMOVANJE:

Tekmovalci morate biti primerno opremljeni za gibanje po terenu ne glede na vremenske razmere. Vsem tekmovalcem priporočamo planinsko obutev in športna oblačila. Tekmovalci morate  imeti s seboj planinsko izkaznico s plačano članarino za leto 2019.

Vsako uporabo mobilnih telefonov in drugih naprav za prenos govora med tekmovanjem z namenom pridobivanja informacij o progi bo organizacijski odbor smatral za hudo kršitev. V tem primeru sledi diskvalifikacija ekipe. Ne pozabite na hrano in pijačo, predvsem pa na rezervna oblačila (pulover, rezervne nogavice in majico, mazilo proti klopom).

Tekmovanje bo ob vsakem vremenu, zato imejte v primeru slabše vremenske napovedi s sabo primerno zaščito pred vremenskimi vplivi.

Spremljevalec: Žiga Kugonič; telefonska številka: 040 699 780

Veliko uspeha na tekmovanju vam želita mentorici.

Danica Švarc in Mateja Drev Sem

Ta vnos je bil objavljen v Orientacija, Planinci. Zaznamek za trajno povezavo.