12. Šola poje – Šoštanj poje

Torek, 5. 2. 2019, 17.00, avla.

Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha  Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

Šoštanj, 30. 1. 2019

Spoštovani starši!

V torek, 5. 2. 2019, vas vabimo na  prireditev Šola poje, Šoštanj poje.  To je že tradicionalna pevska  prireditev, na kateri sodelujejo tudi pevci šolskih zborov. Pričela se bo ob 17.00, potekala bo v avli naše šole. Pevci otroških pevskih zborov naj pridejo v šolo (glasbena učilnica) ob 16.00, pevci mladinskega pevskega zbora pa ob 16. 30 (učilnica geografije).

Vljudno vabljeni.

Zborovodkinje

Šoštanj, 29. 1. 2019

OŠ Karla Destovnika Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

OBVESTILO

Spoštovani starši!

V torek, 5. 2. 2019, se bodo učenci, ki obiskujejo pevski zbor, udeležili tradicionalne prireditve Šola poje, Šoštanj poje.

Učenci bodo imeli pred koncertom vaje. Zato jih je potrebno pripeljati v šolo v Šoštanj ob 16.00. Na koncert ob 17.00 ste vljudno vabljeni, po svojega otroka pa pridete takoj po koncertu.

Učenci bodo v šoli prejeli šolske majice, da se bodo z njimi predstavili kot enotni otroški pevski zbor šole v Šoštanju.

Mojca Šabec

Nastopajoči:

1. MePZ DU Šoštanj – zborovodkinja Metka Atelšek Oman
  1. Oktet Zavodnje – umetniški vodja Jože Grabner
  1. ŽePZ Lokovica – zborovodkinja  Urša Goltnik
  1. MoPZ Lokovica – umetniški vodja Vesna Glasenčnik
  1. Vrtec Šoštanj – zborovodkinja Jasmina Stropnik
  1. Vokalna skupina Planike – strokovni vodja Špela Obšteter
  1. Oktet TEŠ – umetniški vodja Blanka Rotovnik
  1. MePZ Skorno –  umetniški vodja Vesna Glasenčnik
  1. MePZ Svoboda Šoštanj – zborovodkinja Anka Jazbec
  1. Mladinski pevski zbor OŠ KDK Šoštanj– zborovodkinja Metka Berk