Državno šolsko tekmovanje v smučarskih skokih z alpskimi smučmi za učenke in učence od 1. do 4. razreda OŠ

Rogla, 9. 3. 2017, zbor od 9.0o dalje, pričetek tekmovanja ob 10. uri. Florijan Mežnar državni podprvak.

1. 3. 2017 je na Rogli potekalo regijsko tekmovanje v smučarskih skokih za učence in učenke od 1. do 4. razreda. Iz regijskega tekmovanja so se na državno uvrstili naslednji učenci naše šole: Katja Bernjak, Matija Goličnik, Florijan Mežnar, Tim Stropnik, Matija Kovač, Jure Bernjak.

Državno tekmovanje je potekalo 9. 3. 2017. Naši učenci so dosegli lepe rezultate:

Katja Bernjak je bila 9.  med deklicami 2. razreda, Matija Goličnik 20. med dečki 2. razreda.

Tim Stropnik je bil 11., Matija Kovač 14. med dečki 3. razreda, Jure Bernjak 11. med dečki 4. razreda.

Florijan Mežnar pa je postal državni podprvak in je ponovno prejel srebrno koolajno za našo šolo.

Da bi šoli prislužili avtobus za v Planico, mu je zmanjkalo borih 25 cm.

Čestitam vsem.

Klementina Rednak Mežnar, prof.

V kolikor bi kdo želel naročiti malico naj to stori v sredo.

Ponudba za šole za pogostitev  otrok tekmovalcev  na državnem prvenstvu v smučarskih skokih:

-9.00 zbor  tekmovalcev

-10.00  tekmovanje

– 13.00 uri vam pripravimo v snežni dvorani v hotelu Planja prostor za razglasitev rezultatov in malico

Za malico bi pripravili testenine s polivko in čaj  za 4 € po osebi.

Število malic javite dan pred tekmo  – v sredo  8.3. 2017.

V kolikor vam ponudba ustreza prosim za potrditev – REZERVACIJO na: Robert Špile 041 763 616

SSK Velenje

Predsednik

Bogdan Plaznik

Zbirno mesto: SKAKALNICA bo postavljena ob-pod umetnim jezerom (za zasneževanje) na vrhu.

Parkirni prostor za udeležence: Parkirni prostor nad hotelom NATURA.

Potem bodo pa usmerjevalne table do prizorišča…od parkinga do tja je cca 200 m.

Za dodatne info sem vam na voljo na gsm 051/354-064.

Športna zveza Tržič
Biserka Drinovec, sekretarka

Mobitel: 051 354 064
Mail: sportna.zveza.trzic@t-2.net

Razpis

Rezultati področnega tekmovanja v smučarskih skokih, ki je bilo na Rogli 1. 3. 2017:

Dečki

Deklice

• Prvih 10 tekmovalcev pri dečkih v vsaki kategoriji se uvrsti na državno tekmovanje (če si delijo 10 mesto gredo vsi)
  • Prvih 6 tekmovalk v vsaki kategoriji se uvrsti na državno tekmovanje (če si delijo 6 mesto gredo vse)

Avtobusni prevoz bo organiziran, prav tako po končanem tekmovanju kosilo za tiste otroke in spremljevalce, ki jih bo določila šola.

Staršem lahko omogočimo prevoz samo v primeru, da bo prostor na avtobusu oz. v primeru, da starš prevzame skrb za otroke iz šole.

Za ostale informacije sem vam na razpolago.

Katka Geršak

Športna zveza Velenje

Šaleška cesta 3

3320 Velenje

tel: 03/897-54-10, 041/597-032

fax: 03/897-54-11

www.sportnazvezavelenje.si

Ta vnos je bil objavljen v Smučanje, Sodelovanje s klubi. Zaznamek za trajno povezavo.