Stoji učilna zidana

Dom Zimzelen, nastop učencev POŠ Topolšica, 30. 1. 2017. Razstava bo na ogled do 13. 2. 2017. V ponedeljek, 30. 1. 2017, je v Zimzelenu potekala prireditev Stoji učilna zidana. Na prireditvi so sodelovali učenci POŠ Topolšica, potekal pa je tudi pogovor o šoli nekoč in danes, kakšne torbe so se nosile v različnih časovnih obdobjih, kaj je bilo v njih, kakšni so bili otroci, kako je potekal pouk, kakšne so bile učiteljice… Gosti v sproščenem klepetu, ki ga je vodila Dijana Janežič, so bili Darko Menih, Jana Kovič in Mojca Šabec.
Ob 130-letnici šole v Topolšici so v domu Zimzelen pripravili likovno razstavo izdelkov učencev POŠ Topolšica. Razstava bo na ogled do 13. 2. 2017.