KNJIŽNICA

Šolska knjižnica s svojim delom podpira vzgojno-izobraževalno dejavnost šole. Knjižnica je prvenstveno namenjena učenkam in učencem ter delavcem šole.

Učenci si lahko v knjižnici izposodijo knjige, berejo revije, pišejo seminarske naloge in pripravljajo plakate. Učenci si lahko izposodijo največ 5 knjig za 14 dni, nato lahko čas izposoje enkrat podaljšajo (knjig za domače branje in bralno značko ne podaljšujemo). Izgubljeno ali poškodovano knjigo morajo nadomestiti z enako novo ali drugo knjigo enake vrednosti, ki je primerna za šolsko knjižnico.

V okviru šolske knjižnice potekajo v posameznih oddelkih ure knjižničnih informacijskih znanj.

Knjžnica je odprta za izposojo OD PONEDELJKA DO PETKA od 11.30 do 14.30.

Seznam knjig (.pdf) za domače branje in bralno značko 2013-14.

Iskanje prek Cobissa po knjižnici OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Digitalna knjižnica Slovenije:

Cobiss

K branju vas vabita knjižničarki: Lidia Frelih, predm. učit.  in Brigita Grobelnik, predm. učit.

Ta vnos je bil objavljen v Informacije o šoli. Zaznamek za trajno povezavo.