TD 6.-8. r., 22. 4. 2020: Prometna varnost, gradiva

Spletna učilnica Kolesar – (direktno) trenutno vklopljena le Simulacija izpita,  ko se vklopi Tekmovanje, boste lahko izvedli še tega. Ste že vpisani, razen če ste se vpisali na šolo v 6. r. oz. kasneje.

Vsem sedmošolcem in osmošolcem poslani AAI prijavni podatki na mail 1 od staršev oz. skrbnikov z navodili. Problem je, če vsebuje geslo lI10oO, ker ni črkovanega gesla, tako kot je bilo v pdf dokumentu, ki ste ga dobili v 5. razredu (mali L, veliki I,  ena, nič, mali o, veliki O) – rešitev copy/paste, obvezno izbrati pri Domača organizacija Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj (kratic ni).

KD 7: Šege in navade,  petek, 10. 4. 2020

TD – Pletarstvo, petek, 3. 4. 2020

pletarstvo

Pletarstvo na Slovenskem-navodilo za učence

Obvezen izdelek je košarica, dodatni izdelek pa snop ali butara. Poleg 3-eh fotografij izdelka (2xmed delom in 1x končan izdelek) pošljite tudi odgovore na vprašanja.
Fotografije končanih izdelkov bomo objavili na spletni strani šole, zato sporoči, če tega ne želiš.

Vodja TD: Danica Verdev

ZAČASNI URNIK V ČASU IZREDNIH RAZMER od 30. 3. 2020 dalje

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
MAT TIT LUM ZGO SLJ