ND POŠ – Pogledam naokrog

Ponedeljek, 21. 6. 2021, Arboretum.

OŠ Karla Destovnika-Kajuha

POŠ Topolšica

Koroška 7

3325 Šoštanj

Topolšica, 16. 6. 2021

OBVESTILO

Spoštovani!

V ponedeljek, 21. 6. 2021, bomo izvedli naravoslovni dan Pogledam naokrog. Obiskali bomo Arboretum Volčji Potok. V parku si bomo ogledali trenutne razstave, park kot življenjski prostor, uživali bomo na velikih igralnih površinah.

Prosimo, da se z vašim otrokom pogovorite o pravilih vožnje z avtobusom, o bontonu, ki velja za oglede razstav ter skrbi za svojo varnost in varnost ostalih obiskovalcev parka.

OPB in jutranje varstvo poteka kot običajno.

Učenci v šolo pridejo kot običajno. Prosimo, da so ta dan točni in ne zamujajo.

V šolski kuhinji smo za ta dan odpovedali malico in kosilo.

Odhod iz Topolšice: 7.45

Odhod iz parka Volčji Potok: 13.30

Prihod v Topolšico: 15.00

Oprema:

– manjši nahrbtnik,

– malica (malo bolj bogata, za dva obroka),

– prigrizek,

– voda, sok,

– zaščitna maska,

– dobra in udobna obutev,

– primerna oblačila (glede na vreme):

• kapa za zaščito pred soncem, krema za sončenje (uporabite jo že zjutraj doma), zaščita pred klopi, rezervna oblačila,

– rumena rutica (1. in 2. razred).

Cena ekskurzije:

Vstopnina v park: 4 €

Cena prevoza:  10€

Šolski sklad: 5 € na učenca

Skupaj za plačilo: 9€

Obveščam vas, da učencem za ekskurzijo pripada še dodatnih 1,50 €, ki ga ministrstvo za šolstvo namenja vsem učencem za prevoze. Tako bo šolska ekskurzija znašala le 7,50 €.

Znesek za plačilo bo dodan na položnico za prehrano.

Naprošamo vas, da imajo učenci, zlasti tisti, za katere že veste, da imajo težave s slabostjo in bruhanjem, pri sebi majhno vrečko, če bi jo bilo potrebno uporabiti.

Želimo, da učencem v tem posebnem šolskem letu ustvarimo poseben prvi poletni dan!

Učiteljice POŠ Topolšica