Ptice miru

pticemiruKrašenje smrečice (aai prijava)

Spoštovane učenke, učenci in starši!

Avla naše osnovne šole sameva, ni otroškega vrveža, ni glasnega smeha in hihitanja. Prazniki so pred vrati. Da bi se kljub temu nekako povezali, bomo izvedli projekt krašenja naše novoletne jelke na daljavo. Se še spomnite pisanega drevesa z našimi rokami in vrednotami izpred dveh let?

Letos bomo izdelali PTICE MIRU. Vsak učenec, učenka, zaposleni, lahko tudi starš, mlajši brati in sestre izdelajte PTICO MIRU (narišite na A5 list, izrežite, oblikujte origami… pustite domišliji svojo pot). Prinesite jo pred šolo, kjer je pripravljena škatla za zbiranje izdelkov. Lahko jo pripeljejo starši na poti v službo, trgovino … Lahko jo pošljete po pošti. Lahko naredite družinski popoldanski sprehod do šole. Če res ne morete priti do šole, pošljite sliko svojim razrednikom na mail in jih bomo natisnili in izrezali.
Ptice bomo zbirali do petka, 11. 12. 2020, ko bomo jelko v avli postavili in okrasili.

Povežimo se preko ptic miru in v predprazničnem času vlijmo toplino v našo šolo.

Klementina Rednak Mežnar, koordinatorka projekta