ŠVN za 2. razrede – roditeljski sestanek

Četrtek, 9. 1. 2020, 16.30, jedilnica.

Šoštanj, 23. 12. 2019

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

Spoštovani starši!

Šola v naravi je vzgojno-izobraževalna podpora in nadgradnja učnega načrta različnih šolskih predmetov. Program šole v naravi je prepletanje aktivnosti v naravi, spoznavanja okolja ter osebnostnega in socialnega razvoja. Način življenja z vedno več elektronskega razvedrila in komuniciranja povzroča, da otroci več časa preživijo v zaprtih prostorih, za računalniki in pred televizijo. Zato je večdnevno bivanje enkratna priložnost za razvijanje pristnih stikov z vrstniki, socialnih spretnosti in delovnih navad.

Vedno bliže je čas, ko ga bomo skupaj z vašimi otroki preživljali na CŠOD AJDA.

Zato vas vabimo na 2. roditeljski sestanek, ki bo potekal v četrtek, 9. 1. 2020, ob 16.30 v jedilnici centralne šole.

Dnevni red:

1. Pozdrav
  2. Kratka predstavitev poteka dela šole v naravi.
  3. Zbiranje podatkov o učencih (Prosimo vas, da imate s sabo otrokov osebni dokument.)

Zaradi pomembnosti sestanka vas naprošamo, da se ga zagotovo udeležite.

Predvidoma bo sestanek zaključen ob 17. uri.

Lep pozdrav.

Aktiv učiteljic šole v naravi.

Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih, Informacije staršem. Zaznamek za trajno povezavo.