IP ŠSP Trije Kralji 2019

Od petka, 1. 2. 2019, do nedelje, 3. 2. 2019. Odhod 12.00/prihod 14.30. Če bo napovedan dež nad 1000 m: 1.-3. 3. 2019.

Če bo slabo vreme tudi 1.-3. 3. 2019 bo pohodništvo v maju 2019.

Oprema – prilagodite priročilnemu seznamu iz šole v naravi za 6. razred:

PRIPOROČAMO, DA UČENCI VZAMEJO S SABO:

• smučarsko opremo (smuči, palice, smučarski čevlji, preglejte vezi in jih po potrebi nastavite, smučarska očala, smučarska čelada, rokavice, nepremočljiva oblačila)
  • rokavice (navadne-rezervne), kapo, šal
  • 2 trenirki oz. udobna oblačila (majice, puloverji), 6 parov nogavic, spodnje perilo
  • pižamo
  • toaletni pribor (2 brisači, robci, zobna ščetka in zobna pasta, milo, glavnik) oz. pribor za osebno higieno
  • kremo za obraz in ustnice (zaščitno mazilo za ustnice)
  • čevlje primerne za hojo po snegu, copate za hojo v domu
  • baterijsko svetilko
  • zdravstveno kartico
  • žepnina – do 20 eur
  • Vitergin (bonboni z vitamini), C-vitamin, Septolete, čokolada
  • družabne in namizne igre
  • mobilni telefon na lastno odgovornost

…………………………………………………………………………………………………..

Telefonska številka RTC Trije Kralji – Hotel Jakec: 02/ 803 45 06

23. 3. 2018

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

Izbirni predmet Šport za sprostitev – smučanje na Treh kraljih

Spoštovani učenci in starši. V prihodnjem šolskem letu (2018/19) bo naša šola v okviru izbirnega predmeta Šport za sprostitev B izvedla v Rekreacijsko turističnem centru Trije kralji na Pohorju tridnevni program alpskega smučanja, in sicer od petka 1. 2. 2019 do nedelje 3. 2. 2019.

Okvirna cena tridnevnega bivanja v Penzionu »Jakec« znaša 88 evrov. Le-to boste starši lahko poravnali v 3 mesečnih obrokih (oktober 2018, november 2018, december 2018). Cena zajema (2 nočitvi):

• 2 polna penziona (zajtrk, kosilo, večerja)
  • 3 smučarske karte
  • avtobusni prevoz (Šoštanj-Trije kralji-Šoštanj)

Program aktivnosti:

PETEK: prihod na Tri kralje okoli 14h, odložimo stvari in se odpravimo na smučanje do 16h, nastanitev in počitek, večerja, bowling – 2 uri

SOBOTA: zajtrk, smučanje od 9h do 13h, kosilo, smučanje od 14h do 16h, počitek, večerja, bowling – 2 uri

NEDELJA: zajtrk, smučanje od 9h do 12h, kosilo, odhod domov

Za smučarsko opremo morate poskrbeti učenci oziroma starši sami! Učenci morajo biti samostojni smučarji!

V primeru pomanjkanja snega ali slabega vremena se bo za prijavljene učence organiziral tridnevni program pohodništva v mesecu maju 2019!

Športni pedagogi

OŠ KDK Šoštanj

Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih, Izbirni predmeti. Zaznamek za trajno povezavo.