IP EZR 9. r. na MIC

Ponedeljek, 22. 10. 2018, 12.30-15.20.

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Šoštanj, 19. 10. 2018

Spoštovani starši.

Devetošolci, ki hodijo k izbirnemu predmetu EZR (elektronika z robotiko), imajo po programu tudi izdelovanje mobilnega robota: robosleda. Za to bodo potrebovali kar nekaj materiala, ki nam ga priskrbi MIC, in stane 30, 50 eura. Znesek boste poravnali s položnico za oktober, ki jo dobite novembra.

Del tega robota bomo tudi izdelali na MIC v Velenju.

Prvič bomo šli na MIC v ponedeljek, 22. 10. 2018. Po 5. šolski uri gredo učenci na kosilo (če so nanj naročeni). Ob 12. 30 se bomo odpeljali s kombijem izpred šole, vrnili pa se bomo okrog 15.20.

Prevoz v Velenje in nazaj stane 1,65 eura. Ker pa bomo šli tja vsaj še enkrat, bo strošek za prevoz  zaračunan na novembrski položnici, ki jo dobite decembra.

Če gre kdo od učencev domov iz Velenja z Vami, mi sporočite pisno na listu, ki naj ga ima učenec takrat s seboj.

učiteljica:

Marija Podvratnik

Ta vnos je bil objavljen v Izbirni predmeti. Zaznamek za trajno povezavo.