Planinski pohod mlajših na Hom

Nedelja, 4. 6. 2017, Hom, zbor 8.00 pred šolo.

Šoštanj, 31. 5. 2017

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

VABILO

Spoštovani planinci in starši!

V nedeljo, 4. 6. 2017, se bomo odpravili na planinski pohod – na HOM (607 m), katerega smo že planirali, pa zaradi slabega vremena prestavili.

Ob 8.00 se bomo dobili pred OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj, od koder se bomo odpeljali do Šešč in od tam  nadaljevali pot peš do cilja.

Kdor še ni poravnal članarine lahko to še stori na izletu ali pri meni v šoli. Cena je 7 €.

Kontakt:                                                                  Mentorica: Mateja Čokelc

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Učenec ________________________ iz ________ razreda se bo izleta udeležil .

Št. udeležencev: ______.

Podpis staršev:

Šoštanj, 17. 5. 2017

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

VABILO

Spoštovani planinci in starši!

V nedeljo, 21. 5. 2017 PRESTAVLJENO, ZARADI SLABEGA VREMENA, se bomo odpravili na planinski pohod – na HOM (607 m). Je razgledni vrh na južni strani Savinjske doline in spada med Zasavsko hribovje. Nudi lep razgled na Savinjsko dolino ter sosednje in bolj oddaljene vrhove.

Ob 8.00 se bomo dobili pred OŠ KDK Šoštanj, nato se bomo z osebnimi vozili odpeljali do Šešč, od koder bomo nadaljevali pot peš (približno uro in pol) do vrha, kjer je planinski dom. V domu je možno kupiti hrano in pijačo, kljub temu pa za v nahrbtnik v priporočam tekočino (voda, sok, čaj) in malce priboljška (suho sadje, čokolada, …).

Kontakt:                                                                                   Mentorica: Mateja Čokelc

Učenec ________________________ iz ________ razreda se bo izleta udeležil .

Št. udeležencev: ______.

Podpis staršev:

(1. objava: 17. 5. 2017, 10.10)

Ta vnos je bil objavljen v Planinci. Zaznamek za trajno povezavo.