Pohod ml. planincev na Golico

Nedelja, 29. 5. 2016, avtobus odhod 6.30, povratek ob 18.00.

OŠ KDK Šoštanj

Šoštanj, 24. 5. 2016

VABILO

Spoštovani planinci in starši!

V nedeljo, 29. 5. 2016,  se bomo odpravili na zadnji pohod v tem šol. l.. Ob 6. 30 se bomo zbrali na parkirišču OŠ KDK Šoštanj, od koder se bomo z avtobusom odpeljali do vasi planina pod Golico, od koder se bomo povzpeli najprej do Koče na Golici (1582m) in nato še na vrh Golice. Golica je izrazita gora v Karavankah nad Jesenicami. Znana je po cvetočih travnikih narcis, ki se razcvetijo v mesecu maju in juniju.

Potrebna oprema: planinski čevlji ali visoki čevlji z narebrenim podplatom, nahrbtnik z malico, pijačo, rezervnimi oblačili in zaščita za sonce.

Predviden povratek ob 18.00.

Cena avtobusnega prevoza za odrasle: 12 €, za otroke do 15 leta starosti: 6 €

Zaradi organizacije avtobusnega prevoza vas prosim, da čimprej javite, v kolikor se boste udeležili izleta.

Mentorica: Mateja Čokelc

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Učenec ________________________ iz ________ razreda se bo izleta udeležil .

Št. udeležencev: ______.

Podpis staršev:

Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih, Planinci. Zaznamek za trajno povezavo.