Prireditev za zlate bralce

Torek, 2. 6. 2015, Velenje.

Učenci, ki so pridno brali vseh devet let svojega šolanja 2006/07-2014/15 so:

ZLATI BRALCI OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA ŠOŠTANJ 2014/15

16. Nina Kotnik

36 zlatih bralcev

ZLATI BRALCI OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA ŠOŠTANJ 2014/2015

Zaključna prireditev BRALNE ZNAČKE za 36 učencev devetih razredov naše šole, ki so vseh devet let pridno brali in osvojili spominsko priznanje za zvestobo lepi knjigi in Kajuhovi bralni znački, je bila v torek, 2. 6. 2015, ob 11. uri v dvorani Doma kulture Velenje.

Medobčinska zveza prijateljev mladine Velenje je za vse bralce organizirala gledališko predstavo Prosto po Prešernu v izvedbi Cankarjevega doma in Zavoda Margarete Schwarzwald.

Zlati bralci so poleg spominskih priznanj prejeli tudi knjigo Janje Vidmar in Benke Pulko Otroci sveta.

Čestitava vsem devetošolcem, ki so vsa leta aktivno sodelovali v akciji »S knjigo v svet«, in želiva, da bi dobra knjiga ostala njihova zvesta spremljevalka v življenju.

Knjižničarki: Lidia Frelih in Brigita Grobelnik

Zaključna prireditev BZ za 36 učencev devetih razredov, ki so vseh devet let pridno brali in osvojili spominsko priznanje za zvestobo lepi knjigi in Kajuhovi bralni znački, bo v torek, 2. 6. 2015,

ob 11. uri v dvorani Doma kulture v Velenju.

Odhod z avtobusne postaje pri šoli je ob 10.30, zato se ob 10.25 dobimo pred šolo. Povratek bo okoli 13. ure. Po vrnitvi sledi pouk po urniku.

Čestitava vsem 36-im devetošolcem, ki so vsa leta aktivno sodelovali v akciji »S knjigo v svet« in želiva, da bo dobra knjiga ostala njihova zvesta spremljevalka v življenju.

Knjižničarki: Lidia Frelih in Brigita Grobelnik

Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih, Kajuhova BZ. Zaznamek za trajno povezavo.